
| Merke: | BMW |
| Mote modell: | 1-serie 116i 1.6 16V Hatchback 4Dr Benzine 1.598cc 100kW (136pk) RWD |
| brensel: | bensin |
| makt: | 100 kW |
| motorstørrelse: | 1598 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 6 |
| 1. opptak: | 2013 / 11 |
| MOT godkjent til og med: | 19-06-2026 |
| kilometerstand: | 206.712 KM |
| : | € 2.850 |
| : | € 2.650 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | rood |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.265 kg |
| skader: | främre vänstra stänkskärm dakairbag-stuk gordelspanner-links-stuk gordelspanner-rechts-stuk passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| særegenheter: | compleet-kenteken Export price inside EU with registration in 10 weeks! Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 |
116i M-Sport Ext. LED Apple/Android Navi Cruise Camera SHZ 5.387 km!