| egen identifikasjon: | V1202615386 |
| Merke: | Skoda |
| Mote modell: | Roomster Roomster (5J) MPV 1.4 16V (BXW) [63kW] (09-2006/05-2015) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 63 kW |
| motorstørrelse: | 1390 CC |
| 1. opptak: | 2007 / 3 |
| kilometerstand: | 380.000 KM |
| : | € 795 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | TMBMC65J47503**** |
| motorkode: | BXW |
| farge: | blauw |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.174 kg |
| skader: | de auto heeft gebruikerssporen motor defect start niet
|
alternativer
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling