![BMW 3-serie 3 serie (F30) Sedan 318i 1.5 TwinPower Turbo 12V (B38-B15A) [100kW] (=
07-2015/10-2018)](/cache/picture/693/1772662/2fdd30eda01a38c2547a89fdb494e43c~v178838886.jpg)
| egen identifikasjon: | V1202614229 |
| Merke: | BMW |
| Mote modell: | 3-serie 3 serie (F30) Sedan 318i 1.5 TwinPower Turbo 12V (B38-B15A) [100kW] (= 07-2015/10-2018) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 100 kW |
| motorstørrelse: | 1499 CC |
| 1. opptak: | 2018 / 9 |
| kilometerstand: | 87.308 KM |
| : | € 11.950 |
| : | € 11.950 |
| : | € 10.150 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WBA8E31010A64**** |
| motorkode: | B38-B15A |
| farge: | grijs |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.400 kg |
| skader: | linker zijschade schades rondom=20 |