
| Merke: | BMW |
| Mote modell: | 3-serie M pakket 325i 24V Combi/o Benzine 2.979cc 160kW (218pk) RWD |
| brensel: | bensin |
| makt: | 160 kW |
| motorstørrelse: | 2996 CC |
| girkassetype: | automaat |
| Antall gir: | 6 |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2010 / 11 |
| MOT godkjent til og med: | 28-02-2027 |
| kilometerstand: | 322.695 KM |
| : | € 2.950 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | zwart |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.465 kg |
| skader: | voorschade alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| særegenheter: | compleet-kenteken |