| egen identifikasjon: | 31791 |
| Merke: | Ford |
| Mote modell: | Focus C-Max 2.0-16V Automaat Clima 118.924 km NAP Futura |
| brensel: | bensin |
| makt: | 107 kW |
| motorstørrelse: | 1999 CC |
| girkassetype: | automaat |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2007 / 1 |
| MOT godkjent til og med: | 08-07-2026 |
| kilometerstand: | 118.924 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | zilver |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.294 kg |
| skader: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Interieur: netjes geen gaten of beschadigingen schade: vandalisme vervangen: alle ramen repareren: achterbumper spuiten
|
| særegenheter: | compleet-kenteken
|
alternativer
achterbank neerklapbaar
airco automatisch
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
bestuurdersairbag
binnenspiegel automatisch dimmend
boordcomputer
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
centrale vergrendeling met afstandsbediening
cruise control
dimlichten automatisch
Easy Sound System 6000
elektrische ramen voor en achter
elektronische remkrachtverdeling
hoofd airbag(s) achter
hoofd airbag(s) voor
hoofdsteunen voor en achter
lichtmetalen velgen 16\\\"
mistlampen voor
passagiersairbag
regensensor
stuur leder
stuurbekrachtiging
verwarmde voorruit
zij airbag(s) voor