
| Merke: | Hyundai |
| Mote modell: | Kona 65.4 kWh 160kW Premium Electric |
| brensel: | elektrisk |
| makt: | 160 kW |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2024 / 4 |
| MOT godkjent til og med: | 11-04-2028 |
| kilometerstand: | 45.118 KM |
| : | € 13.950 inkl. mva |
| : | € 13.950 |
| : | € 11.600 |
| Mva. / margin: | Mva. |
| farge: | grijs |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | mpv |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.673 kg |
| skader: | bumper koplamp-rechts motorkap radiateur-kapot voorruit voorschade voorscherm passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk auto-is-verrijdbaar Gordels |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
1.6 GDI HEV Premium Ventilatie ACC LED Pano Memory 360° AHK.
