
| Merke: | Volkswagen |
| Mote modell: | T-Cross 1.0TSI 81kW Automaat R-Line |
| brensel: | bensin |
| makt: | 81 kW |
| motorstørrelse: | 999 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2021 / 2 |
| MOT godkjent til og med: | 25-02-2027 |
| kilometerstand: | 50.398 KM |
| : | € 13.700 |
| : | € 12.500 |
| : | € 12.500 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | blauw |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.198 kg |
| skader: | bumper koplamp-rechts motorkap voorschade rechterschade voorscherm alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar coolers-oké |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
