![Citroën C3 C3 Picasso (SH) MPV 1.4 16V VTI 95 (EP3(8FS)) [70kW] (12-2008/10-2017=
)](/cache/picture/693/1773139/1d45df6d52167a4060bcf5b5c7c9e51e~v179111995.jpg)
| egen identifikasjon: | V1202615284 |
| Merke: | Citroën |
| Mote modell: | C3 C3 Picasso (SH) MPV 1.4 16V VTI 95 (EP3(8FS)) [70kW] (12-2008/10-2017= ) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 70 kW |
| motorstørrelse: | 1397 CC |
| 1. opptak: | 2010 / 2 |
| kilometerstand: | 173.614 KM |
| : | € 995 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | VF7SH8FSC9T58**** |
| motorkode: | EP3(8FS) |
| farge: | zwart |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.222 kg |
| skader: | de auto heeft gebruikerssporen glasbreuk |