
| egen identifikasjon: | 47320 |
| Merke: | Hyundai |
| Mote modell: | I-10 i10 (F5) Hatchback 1.2i 16V |
| brensel: | bensin |
| makt: | 57 kW |
| motorstørrelse: | 1248 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2009 / 3 |
| MOT godkjent til og med: | 23-05-2026 |
| kilometerstand: | 172.746 KM |
| : | € 850 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | zwart |
| kropp: | mpv |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 905 kg |
| skader: | Zie fotos Abs Lampje brand |
| særegenheter: | compleet-kenteken |