
| Merke: | Kia |
| Mote modell: | Stonic 1.0T-GDi 88kW DynamicLine |
| brensel: | bensin |
| makt: | 88 kW |
| motorstørrelse: | 998 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| 1. opptak: | 2018 / 1 |
| MOT godkjent til og med: | 29-03-2027 |
| kilometerstand: | 137.621 KM |
| : | € 5.950 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | rood |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.085 kg |
| skader: | bumper koplamp-rechts voorschade deur-achter achterscherm deur-achter deur-voor rechterschade voorscherm dakairbag-stuk stoelairbag-rechts-stuk auto-kan-rijdend-mee coolers-oké |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
1.0 T-GDi MHEV DynamicPlusLine Virtual ACC Navi Clima Camera LRHZ SHZ
