![Nissan Micra Micra (K11) Hatchback 1.4 16V (CGA3DE) [60kW] (09-2000/02-2003)](/cache/picture/693/1772266/ed4a50e74845171a2a6edd66745c77ac~v178666287.jpg)
| egen identifikasjon: | V1202614227 |
| Merke: | Nissan |
| Mote modell: | Micra Micra (K11) Hatchback 1.4 16V (CGA3DE) [60kW] (09-2000/02-2003) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 60 kW |
| motorstørrelse: | 1348 CC |
| 1. opptak: | 2002 / 6 |
| kilometerstand: | 121.984 KM |
| : | € 995 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | SJNFDAK11U420**** |
| motorkode: | CGA3DE |
| farge: | grijs |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 845 kg |
| skader: | schades rondom start en loopt goed. |