
| Merke: | Peugeot |
| Mote modell: | 107 107 1.0-12V XS |
| brensel: | bensin |
| makt: | 50 kW |
| motorstørrelse: | 998 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2011 / 4 |
| MOT godkjent til og med: | 21-06-2026 |
| kilometerstand: | 202.314 KM |
| : | € 800 |
| : | € 800 |
| : | € 800 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | rood |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 5 |
| antall kollisjonsputer: | 4 |
| vekt: | 780 kg |
| CO2-utslipp: | 103 g/km |
| skader: | bumper radiateur-kapot airbags-voor-stuk auto-is-verrijdbaar motor-loopt Subframe onder auto voorbumper radiateur airbags motor is oke . |
| særegenheter: | compleet-kenteken 107 met voorschade subframe ook een deuk motor is oke en auto rijd voor en achteruit. |