
| egen identifikasjon: | 47339 |
| Merke: | Peugeot |
| Mote modell: | RCZ RCZ (4J) Coupé 1.6 16V THP |
| brensel: | bensin |
| makt: | 115 kW |
| motorstørrelse: | 1598 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 6 |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2010 / 6 |
| MOT godkjent til og med: | 12-07-2025 |
| kilometerstand: | 222.202 KM |
| : | € 2.750 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | zwart |
| kropp: | coupe |
| antall dører: | 2 |
| vekt: | 1.250 kg |
| skader: | Motor Lekt olie Links voor raammechanisme stuk Display op dashboard doet het niet |
| særegenheter: | compleet-kenteken |