
| Merke: | Renault |
| Mote modell: | Captur 1.3TCe 103kW Automaat Intens |
| brensel: | bensin |
| makt: | 103 kW |
| motorstørrelse: | 1332 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2021 / 11 |
| MOT godkjent til og med: | 19-11-2027 |
| kilometerstand: | 9.460 KM |
| : | € 14.250 |
| : | € 12.950 |
| : | € 12.950 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.273 kg |
| skader: | bumper koplamp-rechts motorkap voorschade alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee coolers-oké |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
0.9 TCE 75.000km Nap 90pk Intens 11-2017 Camera Navigatie Clima [ nieuwstaat
