
| Merke: | Renault |
| Mote modell: | Mégane 1.4 16V TCe 130 Combi/o 4Dr Benzine 1.397cc 96kW (131pk) FWD |
| brensel: | bensin |
| makt: | 96 kW |
| motorstørrelse: | 1397 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 6 |
| 1. opptak: | 2010 / 12 |
| MOT godkjent til og med: | 29-09-2026 |
| kilometerstand: | 161.563 KM |
| : | € 1.650 |
| : | € 1.650 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | wit |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.215 kg |
| skader: | bumper koplamp-rechts voorscherm wielophanging-rechts alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké coolers-oké motor-loopt |
| særegenheter: | compleet-kenteken Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 |
E-Tech EV60 Optimum Charge Techno LED ACC Apple/Android Camera LRHZ