
| Merke: | Mini |
| Mote modell: | One CLUBMAN 1.4 16V One Combi/o Benzine 1.397cc 70kW (95pk) FWD |
| brensel: | bensin |
| makt: | 70 kW |
| motorstørrelse: | 1397 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 6 |
| 1. opptak: | 2009 / 5 |
| MOT godkjent til og med: | 08-07-2024 |
| kilometerstand: | 238.938 KM |
| : | € 900 |
| : | € 900 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | creme |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 3 |
| vekt: | 1.115 kg |
| skader: | achterscherm deur-voor bumper alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké coolers-oké motor-loopt |
| særegenheter: | compleet-kenteken Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 |