
| egen identifikasjon: | 6614 |
| Merke: | Peugeot |
| Mote modell: | Partner 1.6 16V Zenith 2 Airco 5-Peroons 2xSchuifdeur Cruise Trekhaak |
| brensel: | bensin |
| makt: | 80 kW |
| motorstørrelse: | 1587 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| 1. opptak: | 2005 / 7 (2005 / 7) |
| MOT godkjent til og med: | 11-07-2026 |
| kilometerstand: | 343.218 KM |
| : | € 1.275 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| kropp: | mpv |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.226 kg |
| CO2-utslipp: | 1 g/km |
| særegenheter: | Algemene informatie Merk: Peugeot Model: Partner Type: 1.6 16V Zenith 2 Airco 5-Peroons 2xSchuifdeur Cruise Trekhaak Modelreeks: sep. 2004 - sep. 2005 Technische informatie Koppel: 147 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 55 liter Acceleratie (0-100): 11,2 s Topsnelheid: 172 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 414 x 172 x 186 cm Wielbasis: 269 cm Gewichten Laadvermogen: 614 kg GVW: 1.840 kg Max. trekgewicht: 1.100 kg (ongeremd 500 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 7,5 l/100km (1 op 13,3) Brandstofverbruik in de stad: 9,7 l/100km (1 op 10,3) Brandstofverbruik op de snelweg: 6,2 l/100km (1 op 16,1) Historie Aantal eigenaren: 4 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Deuk in achterklep Beschadiging linker zijde Alle airbags oke Compleet kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
1.6 16V Zenith 2 Airco 5-Peroons 2xSchuifdeur Cruise Trekhaak
