![Audi A4 A4 (B8) Sedan 1.8 TFSI 16V (CJEB(Euro 5; Euro 6)) [125kW] (11-2011/12=
-2015)](/cache/picture/693/1776019/79202d4e2e8c6275a80d3dba575e99b9~v179978745.jpg)
| egen identifikasjon: | V1202616430 |
| Merke: | Audi |
| Mote modell: | A4 A4 (B8) Sedan 1.8 TFSI 16V (CJEB(Euro 5; Euro 6)) [125kW] (11-2011/12= -2015) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 125 kW |
| motorstørrelse: | 1798 CC |
| 1. opptak: | 2014 / 5 |
| kilometerstand: | 159.180 KM |
| : | € 4.995 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WAUZZZ8K3EN01**** |
| motorkode: | CJEB(Euro 5; Euro 6) |
| farge: | grijs |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.405 kg |
| skader: | achter schade de auto heeft gebruikerssporen |