| egen identifikasjon: | V1202614551 |
| Merke: | Kia |
| Mote modell: | Rio Rio III (UB) Hatchback 1.2 CVVT 16V (G4LA5) [63kW] (09-2011/12-2017) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 63 kW |
| motorstørrelse: | 1248 CC |
| 1. opptak: | 2012 / 2 |
| kilometerstand: | 201.325 KM |
| : | € 1.950 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | KNADN511AC605**** |
| motorkode: | G4LA5 |
| farge: | wit |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.004 kg |
| skader: | auto start loopt goed. rechter zijschade
|
alternativer
airco
centrale portiervergrendeling
climatronic
elek ramen v