
| Merke: | Opel |
| Mote modell: | Astra SPORTS TOURER 1.6 CDTI 110 16V Combi/o Diesel 1.598cc 81kW (110pk) FWD |
| brensel: | diesel |
| makt: | 81 kW |
| motorstørrelse: | 1598 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 6 |
| 1. opptak: | 2018 / 7 |
| MOT godkjent til og med: | 01-02-2027 |
| kilometerstand: | 234.323 KM |
| : | € 3.750 |
| : | € 3.000 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.293 kg |
| skader: | bumper koplamp-rechts deur-achter deur-voor bumper alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| særegenheter: | compleet-kenteken Export price inside EU with registration in 10 weeks! Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 |