
| Merke: | Peugeot |
| Mote modell: | 5008 7 Persoons 1.6 THP 16V MPV Benzine 1.598cc 115kW (156pk) FWD |
| brensel: | bensin |
| makt: | 115 kW |
| motorstørrelse: | 1598 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 6 |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2012 / 9 |
| MOT godkjent til og med: | 08-12-2026 |
| kilometerstand: | 232.211 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | zwart |
| kropp: | mpv |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.465 kg |
| skader: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Lakschade op achterbumper |
| særegenheter: | compleet-kenteken Distributieketting en waterpomp recent vervangen |
1.6 VTi Blue Lease 7-Persoons Leer Stoelverwarming Navigatie Climate Cruise