
| Merke: | Volkswagen |
| Mote modell: | Golf R 2.0TSI 245kW Automaat 4-Motion R |
| brensel: | bensin |
| makt: | 245 kW |
| motorstørrelse: | 1984 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2025 / 7 |
| MOT godkjent til og med: | 01-07-2029 |
| kilometerstand: | 7.489 KM |
| : | € 34.950 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | zwart |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.448 kg |
| skader: | bumper koplamp-links motorkap voorschade achterscherm deur-voor främre vänstra stänkskärm venstre side skadet achterlichten-links achterschade dakairbag-stuk stoelairbag-links-stuk stoelairbag-rechts-stuk auto-is-verrijdbaar Nieuwprijs €87881 |
| særegenheter: | Wok Melding Geen Inruil! |
