
| Merke: | Ford |
| Mote modell: | Ranger 3.2TDCI 147kW Automaat 4X4 Wildtrak SuperCab |
| brensel: | diesel |
| makt: | 147 kW |
| motorstørrelse: | 3198 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2017 / 9 |
| MOT godkjent til og med: | 17-02-2027 |
| kilometerstand: | 115.175 KM |
| : | € 16.950 eksklusiv mva |
| Mva. / margin: | Mva. |
| farge: | grijs |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | bestelauto |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 2.275 kg |
| skader: | versnellingsbak-defect motor-loopt |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen InruiL! |
2.0 EcoBlue Limited Super Cab Leder ACC Navi Clima Camera SHZ AHK
