![Audi A4 A4 (B7) Sedan 2.0 20V (ALT) [96kW] (11-2004/06-2008)](/cache/picture/693/1773397/144c3c2873291872d0beee5c00b8cae6~v179187864.jpg)
| egen identifikasjon: | V1202615340 |
| Merke: | Audi |
| Mote modell: | A4 A4 (B7) Sedan 2.0 20V (ALT) [96kW] (11-2004/06-2008) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 96 kW |
| motorstørrelse: | 1984 CC |
| 1. opptak: | 2006 / 1 |
| kilometerstand: | 323.525 KM |
| : | € 995 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WAUZZZ8E75A51**** |
| motorkode: | ALT |
| farge: | grijs |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.315 kg |
| skader: | motor managment lamp brandt. |