
| Merke: | Opel |
| Mote modell: | Meriva 1.4 Turbo 16V ecoFLEX MPV Benzine 1.364cc 88kW (120pk) FWD |
| brensel: | bensin |
| makt: | 88 kW |
| motorstørrelse: | 1364 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2010 / 6 |
| MOT godkjent til og med: | 04-07-2026 |
| kilometerstand: | 177.456 KM |
| : | € 2.350 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | bruin |
| kropp: | mpv |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.293 kg |
| skader: | deur-voor voorscherm alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| særegenheter: | compleet-kenteken |