
| Merke: | Volkswagen |
| Mote modell: | Polo 1.4 TDI 12V 90 Hatchback Diesel 1.422cc 66kW (90pk) FWD |
| brensel: | diesel |
| makt: | 66 kW |
| motorstørrelse: | 1422 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| 1. opptak: | 2017 / 8 |
| MOT godkjent til og med: | 15-04-2027 |
| kilometerstand: | 112.906 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | blauw |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.051 kg |
| skader: | bumper koplamp-links koplamp-rechts motorkap deur-achter främre vänstra stänkskärm alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| særegenheter: | compleet-kenteken Export price inside EU with registration in 10 weeks! Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 |