![BMW 3-serie 3 serie Touring (E91) Combi 318i 16V (N43-B20A) [105kW] (05-2007/05-2=
012)](/cache/picture/693/1775816/7ef0cf56878b13354e8f74865f561edd~v179964655.jpg)
| egen identifikasjon: | V1202615955 |
| Merke: | BMW |
| Mote modell: | 3-serie 3 serie Touring (E91) Combi 318i 16V (N43-B20A) [105kW] (05-2007/05-2= 012) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 105 kW |
| motorstørrelse: | 1995 CC |
| 1. opptak: | 2011 / 8 |
| kilometerstand: | 232.443 KM |
| : | € 1.495 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WBAUS31050A83**** |
| motorkode: | N43-B20A |
| farge: | zwart |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.405 kg |
| skader: | oliedruk tik in de motor. |
318i Automaat KOPPAKKING DEFECT Navi Clima Leder Corporate Lease High Executive
318i Automaat Elek Dak Clima Navi Leder Corporate Lease Executive