
| Merke: | BMW |
| Mote modell: | X1 xDrive 20i 2.0 16V Twin Power Turbo SUV Benzine 1.997cc 135kW (184pk) 4x4 |
| brensel: | bensin |
| makt: | 135 kW |
| motorstørrelse: | 1997 CC |
| girkassetype: | automaat |
| Antall gir: | 6 |
| 1. opptak: | 2012 / 3 |
| MOT godkjent til og med: | 05-02-2027 |
| kilometerstand: | 153.450 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | bruin |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.565 kg |
| skader: | bumper koplamp-rechts motorkap voorscherm gordelspanner-links-stuk passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| særegenheter: | wok-melding Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 |