
| Merke: | Ford |
| Mote modell: | Grand C-Max 1.6 SCTi 16V MPV Benzine 1.596cc 110kW (150pk) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 110 kW |
| motorstørrelse: | 1596 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 6 |
| 1. opptak: | 2012 / 3 |
| MOT godkjent til og med: | 23-07-2026 |
| kilometerstand: | 201.188 KM |
| : | € 1.500 |
| : | € 1.850 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | bruin |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.396 kg |
| skader: | achterklep bumper reservewielbak alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| særegenheter: | compleet-kenteken Export price inside EU with registration in 10 weeks! Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 |