![Ford Puma Puma SUV 1.0 Ti-VCT EcoBoost mHEV 12V (B7JB) [92kW] (09-2019/...)](/cache/picture/693/1773603/29e06ab570a07c0f1da03897f35739c5~v179205708.jpg)
| egen identifikasjon: | V1202613202 |
| Merke: | Ford |
| Mote modell: | Puma Puma SUV 1.0 Ti-VCT EcoBoost mHEV 12V (B7JB) [92kW] (09-2019/...) |
| brensel: | hybrid bensin |
| makt: | 92 kW |
| motorstørrelse: | 998 CC |
| 1. opptak: | 2025 / 2 |
| kilometerstand: | 17.556 KM |
| : | € 14.995 |
| : | € 11.295 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WF02XXERK2RT5**** |
| motorkode: | B7JB |
| farge: | grijs |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.201 kg |
| skader: | auto is nog rijdbaar auto start loopt goed. front schade |