| egen identifikasjon: | V1202609763 |
| Merke: | Honda |
| Mote modell: | Hr-v HR-V (RU) MPV 1.5 i-VTEC 16V (L15B4(Euro 6)) [96kW] (08-2015/...) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 96 kW |
| motorstørrelse: | 1496 CC |
| 1. opptak: | 2018 / 5 |
| kilometerstand: | 270.275 KM |
| : | € 7.995 |
| : | € 6.799  |
| : | € 5.599  |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | 3HGRU1850JM40**** |
| motorkode: | L15B4(Euro 6) |
| farge: | zwart |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.220 kg |
| skader: | versnellingsbak defect.
|
alternativer
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
climatronic
cruise =
control
elek ramen v/a