
| Merke: | Opel |
| Mote modell: | Agila 1.2-16V Comfort |
| brensel: | bensin |
| makt: | 55 kW |
| motorstørrelse: | 1199 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| 1. opptak: | 2003 / 4 |
| MOT godkjent til og med: | 03-03-2027 |
| kilometerstand: | 155.093 KM |
| : | € 850 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 955 kg |
| skader: | bumper koplamp-links främre vänstra stänkskärm alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen bekijk de fotoserie voor een beeld van de schade |
| særegenheter: | compleet-kenteken |