
| Merke: | Skoda |
| Mote modell: | Superb 1.8 TSI AUT16V Combi/o Benzine 1.798cc 118kW (160pk) FWD |
| brensel: | bensin |
| makt: | 118 kW |
| motorstørrelse: | 1798 CC |
| girkassetype: | automaat |
| Antall gir: | 6 |
| 1. opptak: | 2010 / 8 |
| MOT godkjent til og med: | 18-10-2026 |
| kilometerstand: | 292.362 KM |
| : | € 2.150 |
| : | € 1.750 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | zwart |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.445 kg |
| skader: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen motor loopt op 3 cilinders engine runs on 3 cilinders |
| særegenheter: | compleet-kenteken Export price inside EU with registration in 10 weeks! Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 |