![Toyota Aygo Aygo (B10) Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE) [50kW] (07-2005/05-2014)](/cache/picture/693/1772751/fd38299d752a9459e15313cb86259403~v178854271.jpg)
| egen identifikasjon: | V1202615010 |
| Merke: | Toyota |
| Mote modell: | Aygo Aygo (B10) Hatchback 1.0 12V VVT-i (1KR-FE) [50kW] (07-2005/05-2014) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 50 kW |
| motorstørrelse: | 998 CC |
| 1. opptak: | 2010 / 9 |
| kilometerstand: | 218.120 KM |
| : | € 2.250 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | JTDJG18C70N49**** |
| motorkode: | 1KR-FE |
| farge: | zwart |
| antall dører: | 2 |
| vekt: | 805 kg |
| skader: | slechte lak |