
| egen identifikasjon: | 47250 |
| Merke: | Volvo |
| Mote modell: | V-50 V50 (MW) Combi 1.6 D 16V |
| brensel: | diesel |
| makt: | 81 kW |
| motorstørrelse: | 1560 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2007 / 3 |
| MOT godkjent til og med: | 04-02-2027 |
| kilometerstand: | 405.147 KM |
| : | € 800 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | zwart |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.316 kg |
| skader: | Verstuiver Lekt motor loopt onregelmatig. Zie Fotos |
| særegenheter: | compleet-kenteken |