
| egen identifikasjon: | 46804 |
| Merke: | Volvo |
| Mote modell: | Xc-90 XC90 I SUV 2.9 T6 24V |
| brensel: | bensin |
| makt: | 200 kW |
| motorstørrelse: | 2922 CC |
| girkassetype: | automaat |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2004 / 1 |
| MOT godkjent til og med: | 20-03-2026 |
| kilometerstand: | 448.785 KM |
| : | € 900 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| kropp: | mpv |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 2.031 kg |
| skader: | Automaat storing Rijd alleen handmatig in 3de versnelling |
| særegenheter: | compleet-kenteken |
T8 Plug-in Hybr. AWD Ultra Dark 7-Pers. Pano LED ACC B&W HUD Lucht AHK
T8 Twin Engine AWD R-Design Pano LED ACC Memory Lucht Camera AHK