![Citroën C1 C1 Hatchback 1.0 12V (384F(CFA)) [50kW] (06-2005/09-2014)](/cache/picture/693/1773130/4be3a444b457d57b38c48019378a297d~v179111236.jpg)
| egen identifikasjon: | V1202615099 |
| Merke: | Citroën |
| Mote modell: | C1 C1 Hatchback 1.0 12V (384F(CFA)) [50kW] (06-2005/09-2014) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 50 kW |
| motorstørrelse: | 998 CC |
| 1. opptak: | 2010 / 1 |
| kilometerstand: | 112.462 KM |
| : | € 1.495 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | VF7PNCFAC8941**** |
| motorkode: | 384F(CFA) |
| farge: | grijs |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 780 kg |
| skader: | de auto heeft gebruikerssporen front schade |