
| Merke: | Ford |
| Mote modell: | Fiesta 1.0 EcoBoost Titanium 70kW NAP |
| brensel: | bensin |
| makt: | 70 kW |
| motorstørrelse: | 999 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2020 / 3 |
| MOT godkjent til og med: | 31-03-2026 |
| kilometerstand: | 62.012 KM |
| : | € 2.500 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.064 kg |
| særegenheter: | compleet-kenteken H-734-PS |
1.0 EcoBoost Hybrid Titanium X LED ACC Apple/Android Camera LRHZ SHZ