
| Merke: | Renault |
| Mote modell: | Mégane Scénic 1.6-16V AUTOMAAT Business Line (MPV 5-dr.) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 82 kW |
| motorstørrelse: | 1600 CC |
| girkassetype: | automaat |
| Antall gir: | 4 |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2008 / 2 |
| kilometerstand: | 128.929 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | rood |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | mpv |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.345 kg |
| CO2-utslipp: | 191 g/km |
| skader: | rechterschade alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| særegenheter: | compleet-kenteken |