
| Merke: | Citroën |
| Mote modell: | C1 1.2 PureTech 82 12V Hatchback Benzine 1.199cc 60kW (82pk) FWD |
| brensel: | bensin |
| makt: | 60 kW |
| motorstørrelse: | 1199 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2014 / 8 |
| MOT godkjent til og med: | 06-10-2026 |
| kilometerstand: | 163.451 KM |
| : | € 3.950 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 840 kg |
| skader: | alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Voertuig heeft lichte voorschade gehad en is niet netjes hersteld The vehicle sustained minor front end damage which has not been repaired properly Vehicle is technical good. |
| særegenheter: | compleet-kenteken |