| egen identifikasjon: | 31783 |
| Merke: | Daihatsu |
| Mote modell: | Young-rv 1.3-16V XTI Automaat |
| brensel: | bensin |
| makt: | 64 kW |
| motorstørrelse: | 1298 CC |
| girkassetype: | automaat |
| opprinnelse: | be |
| 1. opptak: | 2003 / 3 |
| kilometerstand: | 170.124 KM |
| : | € 1.400 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | zilver |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 882 kg |
| skader: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen Interieur: netjes geen gaten of beschadigingen schade: rondom repareren: chassis achter minimaal richten deur naad klein links achter div delen spuiten
|
| særegenheter: | compleet-kenteken
|
alternativer
achterbank neerklapbaar
achterbank verstelbaar
alarm klasse 1(startblokkering)
bestuurdersairbag
buitenspiegel rechts
buitenspiegels elektrisch verstelbaar
bumpers in carrosseriekleur
elektrische ramen voor
passagiersairbag
stoffen bekleding
stuurbekrachtiging