
| egen identifikasjon: | 46662 |
| Merke: | Ford |
| Mote modell: | Fiesta Fiesta 6 (JA8) Hatchback 1.25 16V |
| brensel: | bensin |
| makt: | 60 kW |
| motorstørrelse: | 1242 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2008 / 11 |
| MOT godkjent til og med: | 02-01-2026 |
| kilometerstand: | 241.485 KM |
| : | € 950 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 954 kg |
| skader: | Zie fotos |
| særegenheter: | compleet-kenteken |