![Mazda 2 2 (NB/NC/ND/NE) Hatchback 1.4 16V (FXJA) [58kW] (04-2003/06-2007)](/cache/picture/693/1772814/78b1f4d3a5e46ef3bfed3f16a9ef6852~v178923545.jpg)
| egen identifikasjon: | V1202615052 |
| Merke: | Mazda |
| Mote modell: | 2 2 (NB/NC/ND/NE) Hatchback 1.4 16V (FXJA) [58kW] (04-2003/06-2007) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 58 kW |
| motorstørrelse: | 1388 CC |
| 1. opptak: | 2003 / 10 |
| kilometerstand: | 261.846 KM |
| : | € 995 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | JMZNC2WPJN3T0**** |
| motorkode: | FXJA |
| farge: | blauw |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.025 kg |
| skader: | slechte lak |