![Opel Corsa Corsa D Hatchback 1.2 16V LPG (A12XER(Euro 5)) [63kW] (06-2011/08-201=
4)](/cache/picture/693/1773319/c653157e2340b144dcd382add1a8c703~v179179936.jpg)
| egen identifikasjon: | V1202615258 |
| Merke: | Opel |
| Mote modell: | Corsa Corsa D Hatchback 1.2 16V LPG (A12XER(Euro 5)) [63kW] (06-2011/08-201= 4) |
| brensel: | LPG |
| makt: | 63 kW |
| motorstørrelse: | 1229 CC |
| 1. opptak: | 2012 / 6 |
| kilometerstand: | 315.000 KM |
| : | € 995 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | W0L0SDL08C609**** |
| motorkode: | A12XER(Euro 5) |
| farge: | wit |
| antall dører: | 2 |
| vekt: | 1.063 kg |
| skader: | slechte lak schades rondom=20 |
Opel Corsa F Elegance Ful Led Navi Pro Leder Digital cocpit kamera