
| Merke: | Seat |
| Mote modell: | Ibiza ST, FR, 1.2 TSI Combi/o Benzine 1.197cc 63kW (86pk) FWD |
| brensel: | bensin |
| makt: | 63 kW |
| motorstørrelse: | 1197 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2014 / 6 |
| MOT godkjent til og med: | 03-07-2026 |
| kilometerstand: | 254.410 KM |
| : | € 2.200 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | zwart |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.050 kg |
| skader: | bumper voorscherm alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| særegenheter: | compleet-kenteken |