
| egen identifikasjon: | 46839 |
| Merke: | Toyota |
| Mote modell: | Yaris Yaris III (P13) Hatchback 1.33 16V |
| brensel: | bensin |
| makt: | 73 kW |
| motorstørrelse: | 1329 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 6 |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2011 / 12 |
| MOT godkjent til og med: | 01-07-2026 |
| kilometerstand: | 183.328 KM |
| : | € 1.250 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| kropp: | mpv |
| antall dører: | 2 |
| vekt: | 1.000 kg |
| skader: | knieairbag-links-stuk passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk Zie fotos |
| særegenheter: | compleet-kenteken |