
| Merke: | Renault |
| Mote modell: | Captur 0.9 Energy TCE 12V SUV Benzine 898cc 66kW (90pk) FWD |
| brensel: | bensin |
| makt: | 66 kW |
| motorstørrelse: | 898 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| 1. opptak: | 2017 / 7 |
| MOT godkjent til og med: | 06-11-2026 |
| kilometerstand: | 101.852 KM |
| : | € 5.250 |
| : | € 4.750 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | zwart |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.080 kg |
| skader: | bumper deur-achter deur-voor deur-achter deur-voor voorscherm alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| særegenheter: | compleet-kenteken Export price inside EU with registration in 10 weeks! Zie de fotos om de schade te beoordelen vaste prijs voor meer informatie whatsapp +31613189473 |