![Volvo V-50 V50 (MW) Combi 1.6 D 16V (D4164T) [81kW] (01-2005/12-2011)](/cache/picture/693/1772648/844c3cca5e1ab81d1998d5df8a3f6e76~v178836720.jpg)
| egen identifikasjon: | V1202614812 |
| Merke: | Volvo |
| Mote modell: | V-50 V50 (MW) Combi 1.6 D 16V (D4164T) [81kW] (01-2005/12-2011) |
| brensel: | diesel |
| makt: | 81 kW |
| motorstørrelse: | 1560 CC |
| 1. opptak: | 2009 / 12 |
| kilometerstand: | 363.173 KM |
| : | € 995 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | YV1MW76F2A254**** |
| motorkode: | D4164T |
| farge: | grijs |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.294 kg |
| skader: | koppeling versleten=20 |