
| Merke: | Volvo |
| Mote modell: | XC40 70kWh 170kW Recharge Ultimate Pano |
| brensel: | elektrisk |
| makt: | 170 kW |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2023 / 6 |
| MOT godkjent til og med: | 27-06-2027 |
| kilometerstand: | 21.665 KM |
| : | € 16.800 inkl. mva |
| : | € 16.800 |
| : | € 13.850 |
| Mva. / margin: | Mva. |
| farge: | groen |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.930 kg |
| skader: | koplamp-rechts motorkap voorruit voorschade voorscherm auto-is-verrijdbaar |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
