
| varumärke: | Ford |
| modell: | Focus 1.0 EcoBoost 92kW Edition Plus |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 92 kW |
| motorstorlek: | 998 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| 1: a antagning: | 2014 / 1 |
| vägmätaravläsning: | 223.081 KM |
| : | € 2.400 |
| : | € 1.950 |
| : | € 1.950 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | wit |
| kropp: | stationwagen |
| antal dörrar: | 4 |
| vikt: | 1.216 kg |
| skadestånd: | auto-is-verrijdbaar MOTOR EEN KEER WARM GELOPEN LOOPT NU ONREGELMATIG EN MOTORLAMPJE BRAND ENGINE WARMED UP ONCE NOW RUNS IRREGULARLY AND ENGINE LIGHT IS ON MOTOR EINMAL WARMGELAUFEN LÄUFT JETZT UNREGELMÄSSIG UND MOTORLEUCHTE LEUCHTET |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
